V Koutech nad Desnou se tradičně odehrálo MČR mládeže, které ale vlivem opatření vlády ke koronaviru bylo ukončeno po 7. kole.
Mistrovských kategorií se zúčastnilo 18 zástupců našeho kraje. v kategorii chlapců do 14 let zvítězil David Hák ze ŠACHklubu Tábor a v kategorii dívek do 12 let byla bronzová Vicky Cinková z Šachové akademie VŠTE. V MČR juniorů do 18 a 20 let obsadil 4. místo Jakub Stinka z QCC České Budějovice. Výsledky na chess-results.
Kategorie H14 (foto Zdeněk Fiala)
Kategorie D12 (foto Zdeněk Fiala)
MČR juniorů ((foto Zdeněk Fiala)
Konečné pořadí po 11 kolech |
Poř. |
|
Jméno |
Typ |
RtgFIDE |
Klub/Místo |
Body |
PH 1 |
rtg+/- |
1 |
FM |
Miča Marek |
U18 |
2306 |
Beskydská šachová škola z.s. |
8,5 |
47,5 |
31 |
2 |
|
Skalský Alexandr |
U18 |
2201 |
ŠK Staré Město |
7,5 |
41,5 |
64,4 |
3 |
|
Říha Vojtěch |
U18 |
2306 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
6,5 |
36,75 |
-10 |
4 |
|
Stinka Jakub |
U18 |
2263 |
QCC České Budějovice |
6 |
33,5 |
-13,6 |
5 |
FM |
Špreňar Petr |
U18 |
2302 |
ŠK Karlovy Vary |
6 |
31,25 |
-17,4 |
6 |
|
Buločkin Martin |
U18 |
2218 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
6 |
29,5 |
33,6 |
7 |
|
Brejník Gustav |
U20 |
2259 |
ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. |
5,5 |
30,25 |
-7 |
8 |
FM |
Finěk Václav |
U18 |
2211 |
TJ Desko Liberec |
5,5 |
29 |
-2,4 |
9 |
FM |
Šrámek Vojtěch |
U20 |
2181 |
SK Slavia Orlová |
4,5 |
24,25 |
-12,2 |
10 |
|
Eret Jonáš |
U20 |
2211 |
ŠK Sokol Klatovy |
3,5 |
20 |
8,4 |
11 |
|
Černý David |
U20 |
2181 |
Region Panda, z.s. |
2,5 |
12 |
-9,6 |
12 |
FM |
Simet Martin |
U20 |
2218 |
ŠK Sokol Klatovy |
2 |
9,5 |
-24,2 |
H16 |
Poř. |
St.č. |
|
Jméno |
RtgFIDE |
Klub/Místo |
Body |
PH 1 |
PH 2 |
PH 3 |
1 |
2 |
|
Frank Adam |
2196 |
Beskydská šachová škola z.s. |
6 |
0 |
24 |
26,5 |
2 |
1 |
|
Vojta Jakub |
2214 |
TJ Spartak Vlašim |
5,5 |
0 |
25,5 |
29 |
3 |
8 |
|
Barák David |
2114 |
ŠK Duras BVK |
4,5 |
0,5 |
21,5 |
24 |
10 |
3 |
|
Placer Sebastian |
2189 |
QCC České Budějovice |
3,5 |
0 |
25,5 |
28 |
12 |
13 |
|
Hosnedl Matyáš |
1977 |
Šachová akademie VŠTE, z.s. |
3,5 |
0 |
23 |
25 |
H14 |
Poř. |
St.č. |
|
Jméno |
RtgFIDE |
Klub/Místo |
Body |
PH 1 |
PH 2 |
PH 3 |
1 |
3 |
|
Hák David |
2120 |
ŠACHklub Tábor z.s. |
6,5 |
0 |
25 |
28 |
2 |
1 |
FM |
Stalmach Richard |
2259 |
Beskydská šachová škola z.s. |
6 |
0 |
28 |
30,5 |
3 |
11 |
|
Winter Ondřej |
1896 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
5 |
0 |
23,5 |
25,5 |
H12 |
Poř. |
St.č. |
Jméno |
RtgFIDE |
Klub/Místo |
Body |
PH 1 |
PH 2 |
PH 3 |
1 |
1 |
Němec Jáchym |
2108 |
Klub šachistů Říčany 1925 |
6 |
0 |
27,5 |
31 |
2 |
10 |
Juhaňák Daniel |
1656 |
Unichess |
5,5 |
0 |
23,5 |
25 |
3 |
8 |
Zelba Lukáš |
1727 |
Šachový klub Lípa, z.s. |
5 |
0 |
24,5 |
26,5 |
4 |
7 |
Pražák Daniel |
1765 |
Šachová akademie VŠTE, z.s. |
4,5 |
0 |
28,5 |
30,5 |
H10 |
Poř. |
St.č. |
Jméno |
RtgFIDE |
Klub/Místo |
Body |
PH 1 |
PH 2 |
PH 3 |
1 |
4 |
Delgerdalai Bayarjavkhlan |
1553 |
ŠK Staré Město |
7 |
0 |
24,5 |
28 |
2 |
10 |
Švadlenka Michal |
1309 |
TJ Kobylisy |
5,5 |
0 |
20,5 |
21,5 |
3 |
8 |
Roubal Matyáš |
1380 |
ŠK Sokol Klatovy |
5 |
0 |
22 |
23,5 |
17 |
13 |
Policar Martin |
1264 |
TJ Spartak Pelhřimov |
3 |
0 |
18 |
19 |
D16 |
Poř. |
St.č. |
Jméno |
RtgFIDE |
Klub/Místo |
Body |
PH 1 |
PH 2 |
PH 3 |
1 |
1 |
Dvořáková Olga |
1793 |
Spartak Adamov |
6 |
1 |
25,5 |
28,5 |
2 |
4 |
Gregůrková Nikola |
1642 |
Agentura 64 Grygov |
6 |
0 |
26,5 |
30 |
3 |
5 |
Vavřínková Anna |
1622 |
Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. |
4,5 |
0 |
26,5 |
29,5 |
5 |
2 |
Šťastná Martina |
1700 |
Šachová akademie VŠTE, z.s. |
4 |
0 |
26 |
28,5 |
14 |
14 |
Žilavá Anežka |
1224 |
ŠACHklub Tábor z.s. |
3 |
0 |
19 |
20 |
17 |
17 |
Měřínská Julie |
1182 |
ŠACHklub Tábor z.s. |
1 |
1 |
18,5 |
19,5 |
D14 |
Poř. |
St.č. |
Jméno |
RtgFIDE |
Klub/Místo |
Body |
PH 1 |
PH 2 |
PH 3 |
1 |
1 |
Voříšková Anna |
1820 |
ŠŠPM Lipky HK |
6 |
0 |
25,5 |
28,5 |
2 |
3 |
Třasáková Adéla |
1639 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
5,5 |
0 |
25 |
27,5 |
3 |
10 |
Martinková Magdalena |
1473 |
SK OAZA Praha |
5 |
1 |
26 |
27,5 |
12 |
6 |
Nagyová Daniela |
1560 |
QCC České Budějovice |
4 |
0 |
21 |
23,5 |
13 |
11 |
Havelková Beáta |
1468 |
QCC České Budějovice |
4 |
0 |
19,5 |
20 |
25 |
23 |
Mácová Markéta |
1025 |
ŠACHklub Tábor z.s. |
2 |
1 |
18,5 |
20 |
27 |
26 |
Hladíková Karin |
0 |
ŠACHklub Tábor z.s. |
1 |
0 |
20,5 |
22 |
D12 |
Poř. |
St.č. |
Jméno |
RtgFIDE |
Klub/Místo |
Body |
PH 1 |
PH 2 |
PH 3 |
1 |
6 |
Janoušková Adéla |
1258 |
ŠK Líně |
6 |
0 |
25,5 |
27,5 |
2 |
5 |
Hetfleischová Elen |
1263 |
Region Panda, z.s. |
5,5 |
0 |
27,5 |
30,5 |
3 |
10 |
Cinková Vicky |
1221 |
Šachová akademie VŠTE, z.s. |
5,5 |
0 |
24,5 |
26 |
15 |
9 |
Veverková Dorota |
1222 |
Sokol Tábor |
3,5 |
0 |
25,5 |
26,5 |
20 |
24 |
Svrchokrylová Ludmila |
0 |
ŠACHklub Tábor z.s. |
3 |
0 |
25 |
27 |
23 |
23 |
Žilavá Lucie |
0 |
ŠACHklub Tábor z.s. |
3 |
0 |
20 |
21 |
D10 |
Poř. |
St.č. |
Jméno |
Rtg |
Klub/Místo |
Body |
PH 1 |
PH 2 |
PH 3 |
1 |
2 |
Buchtová Viktorie |
1347 |
Beskydská šachová škola z.s. |
7 |
0 |
28 |
32 |
2 |
7 |
Horková Tereza |
1217 |
Beskydská šachová škola z.s. |
5,5 |
0 |
27,5 |
30,5 |
3 |
6 |
Bartečková Valérie |
1224 |
Beskydská šachová škola z.s. |
5,5 |
0 |
23 |
26 |
13 |
11 |
Nechvátalová Eva |
1105 |
Šachová akademie VŠTE, z.s. |
4 |
0 |
21 |
24 |
30 |
28 |
Martinkovičová Nela |
0 |
ŠACHklub Tábor z.s. |
0 |
0 |
16,5 |
17,5 |